PL GB

Wokół biznesu

 

2019 LISTOPAD

Hotel Azzun Orient Spa & Wellness mieliśmy przyjemność zorganizować spotkanie dla klientów naszego oddziału INS-EL OLSZTYN. Oprócz uroczystej kolacji, zabawy tanecznej do białego rana, specjalne dla naszych gości wystąpił Iluzjonista Tomasz Jusza, który zapewnił nam niezwykłe emocjonujący występ. Zadbaliśmy również o relaks na najwyższym poziomie. Poza doznaniami artystycznymi, każdy mógł się zrelaksować w hotelowym SPA & Wellness. Dziękujemy Wszystkim bardzo serdecznie za udział oraz wspólną, wspaniałą zabawę. Do zobaczenia za rok…

Spotkanie w INS-EL Olsztyn

Spotkanie INS-EL Olsztyn

Spotkanie INS-EL Olsztyn

2019 WRZESIEŃ

Podczas targów ENERGETAB 2019 w Bielsku-Białej firma ZPUE wręczyła dla firmy INS-EL Certyfikat Autoryzowanego Partnera ZPUE. Certyfikat został przyznany dla firmy INS-EL za prowadzoną z ZPUE aktywną i długofalową współpracę na różnych płaszczyznach. Dziękujemy za wyróżnienie, a naszych Partnerów Biznesowych do dalszego rozwoju naszej współpracy!

CERTYFIKAT ZPUE

2015 ROK
To nadal trwająca współpraca z klubem młodzieżowym MKS”16”. Budowanie drużyn młodziczek i kadetek przy Szkole Podstawowej nr 184 i Gimnazjum nr 16 w Łodzi.
Inwestycja w 3 boiska do siatkówki plażowej na terenie firmy pozwoliła na trenowanie dziewczyn w zakresie siatkówki plażowej i możliwość udziału w turniejach w tej dyscyplinie.

Przy okazji wśród pracowników zaiskrzyła chęć pogrania w siatkówkę plażową, okazało się że chętnych jest na kilka 2-osobowych drużyn. W trakcie gorącego lata cyklicznie spotykaliśmy się i graliśmy, tak bardzo nas to wciągnęło, że postanowiliśmy iść krok dalej.

Stworzyliśmy drużynę i zapisaliśmy się na Turniej Pracodawcy który był organizowany przez fundację „Słonie na balkonie”. Turniej zakończyliśmy na 4 miejscu i za rok wybieramy się znowu. Było fantastycznie i do tego szczytny cel.

Tak dobry wynik zmobilizował nas do postawienia sobie kolejnego celu. Zgłosiliśmy drużynę do Łódzkiej Amatorskiej Ligi Siatkowej. Zaczynamy nową przygodę od 3 ligi i mamy zamiar stawiać kolejne kroki a jednocześnie cały czas podnosić sobie poprzeczkę.

Rozpoczął się rok 2016 , zobaczymy gdzie nas jeszcze „poniesie” z naszym Prezesem i drużyną ….. wszystko jest możliwe :)

 

 

12 grudzień 2014
W tym sezonie nasze zawodniczki brały udział w rozgrywkach ligi Łódzkiego Związku Piłki Siatkowej i Polskiego Związku Piłki Siatkowej w kategorii młodziczka, kadetka juniorka. Nasze podopieczne zdobyły I miejsce w rankingu rozgrywek kadetek ŁZPS naszego województwa i piąte miejsce w rankingu młodziczek. Zarówno w kadetkach jak i juniorkach walczyły o medale naszego województwa. W juniorkach jako najmłodszy zespół zdobyły IV miejsce, w kadetkach zdobyły wicemistrzostwo województwa łódzkiego i tym samym brały udział w rozgrywkach ogólnopolskich PZPS. Zakończyły sezon na etapie ćwierć finałów mistrzostw Polski. Po zakończeniu sezonu nasze zawodniczki otrzymały propozycję gry w zespołach innych klubów grających w wyższej randze:
– Marysia i Magda Woźniczki – obecnie trenują i grają w zespole Młodej Ligii Klubu Budowlani Łódź S.A (mają tam szanse grać i trenować z Orlen Ligą);
– Aleksandra Stasiak – rozpoczęła nowy sezon w klubie pierwszo ligowym Sparta Warszawa;
– Magdalena Wojtkiewicz, Sylwia Wieczorek, Julia Głoskowska – przyjęły propozycję gry w klubie pierwszo ligowym ŁKS Łódź.

Pozostałe, najmłodsze wychowanki będą dalej trenować u nas w klubie.

 

10 maj 2013 – WALKA O II LIGĘ ZA NAMI!
W dniach 26-28.04.2013r. na parkiecie hali Klubu „Gedania” Gdańsk, zespół reprezentacyjny INS-EL MKS”16”- Łódź rozegrał turniej finałowy walki o II ligę Kobiet. Sam udział w tym turnieju był już dużym sukcesem dla naszych siatkarek. Należy pamiętać, iż nasza drużyna była najmłodszym zespołem opartym głównie na zawodniczkach z kategorii kadetki młodszej! Każde spotkanie nasze dziewczyny rozegrały z dużym zaangażowaniem w walkę o każdą piłkę. Pomimo heroicznej walki, w setach do 26, 28 itp. nasze dziewczyny przegrały siłą i ograniem z dojrzałymi siatkarsko juniorkami Gedani. Ale dzięki takim meczom nasze siatkarki zdobyły nowe umiejętności i doświadczenie, którego trudno szukać po towarzyskich i oficjalnych turniejach, nawet juniorskich, można jedynie znaleźć je rozgrywając mecze na najwyższym szczeblu jakim był właśnie ten turniej w Gdańsku. Pokładamy dużą nadzieje, iż przyszły rok będzie pasmem samych sukcesów sportowych naszych zawodniczek.

 

17 kwiecień 2013 – KOLEJNY SUKCES!
W ostatnich dniach dziewczyny z INS-EL MKS 16 odniosły kolejny sukces! Zdobyły I miejsce w Łodzi i II miejsce w województwie łódzkim w rozgrywkach piłki siatkowej dziewcząt szkół gimnazjalnych

 

 

13 kwiecień 2013 – SUKCES NASZYCH DZIEWCZYN
W pierwszych dniach kwietnia dziewczyny z INS-EL MKS”16” zajęły drugie miejsce w półfinałach Mistrzostw III Ligii Kobiet w Polsce i tym samym jako jedyna drużyna z województwa łódzkiego awansowały do finałowej walki o wejście do drugiej ligi! Dodać należy, iż jest to jedyny zespół młodzieżowy walczący ramię w ramię z dojrzałymi zawodniczkami. Finały odbędą się w Gdańsku już 26-28 kwietnia!! Dziewczynom serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki…”

 

 

 

 

Siatkówka w ostatnim okresie stała się w Polsce jedną z najbardziej popularnych dyscyplin sportu. Sukcesy polskich siatkarzy oraz zamiłowanie do siatkówki spowodowały, że firma zdecydowała się na podjęcie współpracy z młodymi, ambitnymi dziewczynami z Łodzi. Firma INS-EL podjęła długofalową współpracę z Młodzieżowym Klubem Sportowym „16” i będzie wspierać utalentowane siatkarki przez najbliższe lata. Ideą działania jest wspieranie utalentowanych zawodniczek i dalsze promowanie siatkówki w Polsce. Wierzymy, że nasza pomoc pozwoli rozwinąć skrzydła najlepszym. Jesteśmy przekonani, że zespół ma szansę na osiągnięcie sukcesu i w przyszłości wychowankowie klubu będą walczyć o najwyższe cele. Jesteśmy otwarci i przychylni sportowcom, chcemy ich wspierać i przyczyniać się do ich sukcesów.

 

 

MKS 16 – ŁÓDŹ http://www.mks16.pl/

MKS „16”- Łódź jest Stowarzyszeniem sportowym istniejącym już 14 lat, zrzeszającym utalentowaną młodzież ukierunkowaną na kształcenie specjalistyczne z możliwością odnoszenia wielu sukcesów na arenie naszego kraju i nie tylko. Od wielu lat, odkąd rozpoczęli działalność klubową, kształcą zawodniczki, które mają za zadanie grać w zespołach pierwszo- , drugo-ligowych a nade wszystko, jeśli tylko maja taką szanse, w Plus Lidze Kobiet. Z klubu wyszły min. takie zawodniczki jak: Agata Sawicka, Katarzyna Ciesielska, Paulina Rolińska, Katarzyna Łubis, Sylwia Korzycka i wiele innych młodych utalentowanych zasilających ligowe kluby.

 

MKS „16”- Łódź współpracował i reprezentował w rozgrywkach młodzieżowych takie kluby jak: ŁKS, UKS SMS Łódź, a ostatnio z KS Organika Budowlani Łódź.

 

Obecnie MKS „16” – Łódź jest klubem autonomicznym z zapleczem socjalnym opartym na budynkach i działaniach Gimnazjum nr 16 im. Ofiar Katynia w Łodzi. Młodzież w większości to uczennice lub absolwentki klas sportowych Gimnazjum nr 16. Startują w rozgrywkach międzyklubowych ŁZPS i PZPS oraz towarzyskich ogólnokrajowych i międzynarodowych, a także w rozgrywkach międzyszkolnych.

 

I w poprzednich latach i obecnie młodzież wielokrotnie awansowała do rozgrywek półfinałowych i finałowych o Mistrzostwo Polski. W szeregach klubu w każdym roczniku znajdowały się i znajdują reprezentantki województwa łódzkiego w siatkówce halowej a także plażowej.