PL GB

Centrala firmy

Firma istnieje od 1995 roku. Specjalizuje się w sprzedaży kabli i przewodów. Dostarcza artykuły wiodących producentów na rynku elektro-technicznym, dzięki czemu oferuje gwarancję wysokiej jakości i niezawodności produktów.

INS-EL
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

ul. Brzezińska 4, 92-103 Łódź
tel: +48/ 42 613 13 00
Karina Gawryszczak – Kierownik Biura i Administracji
biuro@ins-el.com.pl
www: www.ins-el.com.pl

Dział Sprzedaży

Marek Gertner – Kierownik Sali Sprzedaży
Tel. +48/ 42 613 13 00 wew. 130
m.gertner@ins-el.com.pl

Oddział Łódź

Marek Lach – Dyrektor Rynku Inwestycji
Tel. +48/ 42 613 13 00 wew. 119
m.lach@ins-el.com.pl
Tomasz Zdanowski – Zastępca Dyrektora
Tel. +48/ 42 613 13 00 wew. 115
t.zdanowski@ins-el.com.pl

Doradcy Techniczno Handlowy w Centrali: +48/ 42 613 13 00 wew. 110

– Marcin Gawryszczak
Tel. +48/ 512 329 846
m.gawryszczak@ins-el.com.pl
– Marek Mila
Tel. +48/ 512 088 482
m.mila@ins-el.com.pl
– Kamil Rogoś
Tel. +48/ 723 970 519
k.rogos@ins-el.com.pl
– Marcin Rutkowski
Tel. +48/ 723 970 558
m.rutkowski@ins-el.com.pl
– Krzysztof Włodarczyk
Tel. +48/ 723 970 562
k.wlodarczyk@ins-el.com.pl
– Szymon Jakubik
Tel. +48/ 723 970 622
s.jakubik@ins-el.com.pl

Dział Zakupów

Tomasz Mrozek – Dyrektor Działu Zakupów
Tel. +48/ 42 613 13 00 wew. 129

Dział Logistyki

Władysław Czuj – Dyrektor Logistyki
Tel. +48/ 613 13 00 wew. 109

Zaopatrzenie

Dariusz Balcerzak – Specjalista ds Zaopatrzenia
Tel. +48/ 42 613 13 00 wew. 122
Elżbieta Przerwa – Specjalista ds. Zaopatrzenia i Opakowań
Tel. +48/ 613 13 00 wew. 123
zakupy@ins-el.com.pl
Edyta Dąbrowska – Specjalista ds. Opakowań
tel. +48/ 723 970 586
opakowania@ins-el.com.pl

Magazyn

Tomasz Gustaw – Kierownik Magazynu
Tel. +48/ 613 13 00 wew. 309
Tomasz Woźny – Z-ca Kierownika Magazynu
Tel. +48/ 42 613 13 00 wew. 304
magazyn@ins-el.com.pl

Dział Handlowy

Grzegorz Malinowski – Dyrektor Handlowy
Tel. +48/ 42 613 13 00 wew. 200

Dział Finansowy

Anna Kuć – Dyrektor Finansowy
Tel. +48/ 42 613 13 00 wew. 200

Księgowość – ksiegowosc@ins-el.com.pl
Tel. +48/ 42 613 13 00 wew. 210

Dział Prawny

Izabela Gębicka-Zdanowska
Właściciel Firmy
Tel. +48/ 42 613 13 00 wew. 200

 

 

 

 

Sprawdź adresy i dane kontaktowe naszych oddziałów na terenie Polski: Oddziały INS-EL w Polsce