PL GB

Centrala firmy

Firma istnieje od 1995 roku. Specjalizuje się w sprzedaży kabli i przewodów. Dostarcza artykuły wiodących producentów na rynku elektro-technicznym, dzięki czemu oferuje gwarancję wysokiej jakości i niezawodności produktów.

INS-EL
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

ul. Brzezińska 4, 92-103 Łódź
tel: +48/ 42 613 13 00
Karina Gawryszczak – Kierownik Biura i Administracji
biuro@ins-el.com.pl
www: www.ins-el.com.pl

Dział Sprzedaży

Marek Gertner – Kierownik Sali Sprzedaży
Tel. +48/ 42 613 13 01
m.gertner@ins-el.com.pl

Oddział Łódź

Marek Lach – Dyrektor Rynku Inwestycji
Tel. +48/ 42 613 13 10
m.lach@ins-el.com.pl
Tomasz Zdanowski – Zastępca Dyrektora
Tel. +48/ 42 613 13 04
t.zdanowski@ins-el.com.pl

Doradcy Techniczno Handlowy w Centrali:

– Marcin Gawryszczak
Tel. +48/ 512 329 846
m.gawryszczak@ins-el.com.pl
– Marek Mila
Tel. +48/ 512 088 482
m.mila@ins-el.com.pl
– Kamil Rogoś
Tel. +48/ 723 970 519
k.rogos@ins-el.com.pl
– Marcin Rutkowski
Tel. +48/ 723 970 558
m.rutkowski@ins-el.com.pl
– Krzysztof Włodarczyk
Tel. +48/ 723 970 562
k.wlodarczyk@ins-el.com.pl

Dział Zakupów i Logistyki

Tomasz Mrozek – Dyrektor Działu Zakupów i Logistyki
tel. +48/ 42 613-13-03
fax. +48/ 42 613-13-06

Zaopatrzenie
Dariusz Balcerzak – Specjalista ds Zaopatrzenia
tel. +48/ 42 613-13-02

Logistyka
Elżbieta Przerwa – Specjalista ds. Zaopatrzenia i Opakowań

zakupy@ins-el.com.pl

Magazyn

Tomasz Gustaw – Kierownik Magazynu
Tomasz Woźny – Z-ca Kierownika Magazynu
Tel. +48/ 42 613 13 12
magazyn@ins-el.com.pl

Dział Handlowy

Grzegorz Malinowski – Dyrektor Handlowy
Tel. +48/ 42 613 13 07

Dział Finansowy

Anna Kuć – Dyrektor Finansowy
Tel. +48/ 42 613 13 07

Księgowość – ksiegowosc@ins-el.com.pl
Kom. +48/ 723 970 584
Tel. +48/ 42 613 13 27

Dział Prawny

Izabela Gębicka-Zdanowska
Właściciel Firmy
Tel. +48/ 42 613 13 07

 

 

 

 

Sprawdź adresy i dane kontaktowe naszych oddziałów na terenie Polski: Oddziały INS-EL w Polsce