PL GB

Informacje o nas

Historia firmy INS-EL zaczęła się w 1995 roku. W ciągu całego tego okresu firma dzięki konsekwentnemu dążeniu do sukcesu wyrobiło sobie pozycję jednej z najbardziej rozpoznawalnych hurtowni w branży elektrycznej, elektrotechnicznej, energetycznej, OZE, fotowoltaicznej w Polsce.

Od początku swej działalności INS-EL prowadzi sprzedaż artykułów elektrycznych i elektrotechnicznych dla firm wykonawczych z branży elektrycznej i energetycznej, hurtowni elektrotechnicznych i elektrycznych, inwestorów realizujących indywidualne projekty inwestycyjne w branży elektrycznej jak również Zakładów Energetycznych.

 

 

Z sukcesem dostarczaliśmy i dostarczamy materiały do realizacji wielu kluczowych inwestycji w całej Polsce.

 

 

INS-EL specjalizuje się w sprzedaży kabli i przewodów. Dostarcza artykuły wiodących producentów dzięki czemu oferuje gwarancję wysokiej jakości i niezawodności produktów. Firma w oparciu o umowy handlowe bezpośrednio współpracuje ze wszystkimi najważniejszymi producentami z branży elektrycznej z kraju i zagranicy.

 

Aktualnie INS-EL posiada rozległą sieć dystrybucji z nowoczesnym magazynem centralnym w Łodzi, 9 magazynami lokalnymi oraz 23 biura handlowe i oddziały w całej Polsce.

 

INS-EL zawsze stara się być blisko swoich klientów odpowiadając na ich potrzeby. Każdemu klientowi oferujemy fachowe doradztwo techniczne, bardzo szeroki asortyment towarów, atrakcyjne ceny, liczne promocje oraz stabilność i terminowość dostaw dzięki własnej flocie samochodowej. Pragniemy być najlepszym partnerem dla naszych klientów i dostawców co pozwoliło nam osiągnąć pozycję lidera w dziedzinie sprzedaży materiałów elektro-technicznych.

 

Dysponujemy wiedzą, doświadczeniem oraz kapitałem gwarantującym bezpieczeństwo finansowe.

 

Aktualnie firma INS-EL dynamicznie rozwija sprzedaż produktów dla fotowoltaiki.